Úrokový bonus 0,00% na 3 roky

Zelená na Popradskej

Ochrana životného prostredia v poslednom období hýbe svetom a téme ekológie sme sa nevyhli ani pri návrhu a realizácii projektu Popradská.

Za jeden z najväčších plusov tohto projektu je považovaný fakt, že viac ako dve tretiny z celkového počtu 373 parkovacích miest sú skryté pod objektami a tak namiesto betónovej plochy parkovísk budú obyvatelia piatich nových bytových domov obklopení zeleňou. V bezprostrednom okolí projektu bude vysadených viac ako 120 nových stromov, takmer 2000 kusov krov a ďalšie stovky trvaliek, tráv a cibuľovín, ktoré zabezpečia príjemné prostredie na trávenie voľného času.

Keďže zeleň je príjemná nielen na pohľad, ale zvyšuje celkový komfort bývania, na projekte Popradská sme sa rozhodli, že viac ako 5 400 m2 zelene na teréne doplníme o ďalšie tisícky metrov štvorcových zelených striech. Všetky strechy bytových domov budú pokryté extenzívnou zeleňou a budú tak prispievať k zlepšeniu klímy nielen vo veľkometrážnych 4- a 5-izbových bytoch na najvyšších podlažiach. Strecha garáže, na ktorej sa bude nachádzať i detské ihrisko, bude tiež zelená.

Okrem detského ihriska, ktoré bude zabezpečené bezbariérovým prístupom, bude možné využívať na oddych aj workoutovú zónu pre športuchtivých či oddychovú zónu v parčíku s lavičkami a tak veríme, že si tu každý nový obyvateľ nájde svoj spôsob trávenia voľného času.

Ak potrebujete viac info, neváhajte, kontaktujte nás

crossmenu