Úrokový bonus 0,00% na 3 roky

Spoľahlivý developer

Metrostav Slovakia a.s. Sme dcérskou spoločnosťou českého Metrostavu a členom Skupiny Metrostav so zameraním na pozemné staviteľstvo a development na slovenskom trhu, na ktorom pôsobíme od roku 2004. Sme stabilná a univerzálna stavebná spoločnosť so schopnosťou realizovať veľké a zložité projekty. Vo svojom širokom portfóliu máme veľké množstvo zrealizovaných projektov zo všetkých oblastí stavebných činností. Vlastným developerským projektom sa venujeme od v roku 2011.

Skúsenosti s množstvom projektov

 • Devínka, Bratislava
  Devínka pod lesom je moderný rezidenčný projekt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Devínska Nová Ves, v tesnej blízkosti chráneného územia Devínska kobyla. Okolie projektu disponuje plnou občianskou vybavenosťou – obchodné centrum Glavica, Tesco, Lidl a len 5 minút cesty autom jedna z najväčších obchodných zón v Bratislave OC Bory Mall. Projekt bol dokončený v lete 2019 a všetky byty sú vypredané.
 • CityPark Ružinov, Bratislava
  Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Projekt sme úspešne dokončili v roku 2019 a všetky byty a apartmány sú vypredané. V ponuke zostávajú posledné obchodné priestory a parkovacie miesta.
 • Bytové domy Nejedlého (B, C), Bratislava
  Rezidenčný projekt na okraji Dúbravky. Dva vežiaky s celkovou výškou 13 nadzemných podlaží priniesli 166 bytov rôznych veľkostí aj výmer. Dvojica dokončených vežiakov doplnila prvú bytovku v rámci komplexu Podvornice. Projekt sme úspešne vypredali.
 • Bytový dom Košická, Bratislava
  Kompletnou rekonštrukciou pôvodnej nehnuteľnosti vzniklo 80 malometrážnych dvojizbových bytov a 4 obchodné priestory v príjemnej lokalite mesta kúsok od historického centra s bezprostredným prístupom na všetky hlavné dopravné ťahy. Projekt sme dokončili v roku 2014 a úspešne vypredali.
 • Multifunkčný komplex River Park, Bratislava
  River Park je nový multifunkčný komplex bratislavského nábrežia a zároveň najlepšia adresa v centre Bratislavy. Koncept River Parku vytvoril holandský architekt Erick van Egeraat. Ten prišiel s víziou mesta v meste, vďaka ktorému si naplno užijete rieku.
 • Polyfunkčný bytový dom Dominant, Bratislava
  DOMINANT sa vyčleňuje zo svojho okolia nielen architektonickým riešením, ale aj kvalitným materiálovým spracovaním interiérov a exteriérov. V rámci jeho realizácie boli využité moderné a bezpečné technológie spracovania základov a kanalizácie hlboko pod hladinou podzemnej vody v blízkosti Dunaja.
 • Polyfunkčný komplex Boria, Bratislava
  Polyfunkčný komplex Boria je zaujímavý svojím celkovým architektonickým stvárnením. Celý komplex dominuje okoliu nielen farebnosťou, ale i svojou výškou. Z celkového počtu 15 mezonetových bytov nachádzajúcich sa v 8. a 9. NP má 8 bytov svoju terasu so zelenou záhradou. V 12. ročníku súťaže STAVBA ROKA 2006 získal polyfunkčný komplex BORIA ocenenie BYTOVÝ DOM roka 2006.
 • Rezidencia Cubicon, Bratislava
  Bytové domy projektu navzájom vytvárajú vnútorný preslnený dvor - vnútroblok, ktorého atraktívna zeleň poskytuje priestor pre oddych a relax. Zaujímavosťou projektu je moderná architektúra, vysoký štandard používaných materiálov a naviazanosť na ponuku blízkych obchodov, služieb, relaxačného a športového vyžitia, ktoré sa nachádzajú v obchodnom centre Galéria CUBICON.
 • Prima Park, Bratislava
  Projekt bytového domu PRIMA PARK predstavuje príjemné mestské bývanie v samotnom srdci Ružinova, ktorý patrí k najvyhľadávanejším a najatraktívnejším lokalitám v Bratislave.

Ak potrebujete viac info, neváhajte, kontaktujte nás

crossmenu