Financovanie vášho bývania

Ak zvažujete zakúpenie bytu, neváhajte sa na nás obrátiť. Zabezpečili sme pre Vás bezplatné poradenstvo a služby profesionálneho hypotekárneho špecialistu znalého nie len bankové prostredie, ponúkané produkty, ale aj projekt samotný.


Financujte svoju novú nehnuteľnosť postupne a bez stresu:
Podpis rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku vo výške 3.000,- EUR.
Následne do 30 dní od podpisu rezervačnej zmluvy podpis zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a úhrada doplatku do 15% z výšky kúpnej ceny do 10 dní od podpisu zmluvy.
Doplatok zvyšku kúpnej ceny (85%) až po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia.
Hypotéka bez stresu
Na projekte POPRADSKÁ sme nastavili spoluprácu so 4 najsilnejšími poskytovateľmi úverov na bývanie: Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, Všeobecná úverová banka a ČSOB.

Úverovú zmluvu na financovanie kúpy nehnuteľnosti v projekte POPRADSKÁ môžete uzavrieť už teraz za ešte stále výhodných podmienok. Čerpanie a následné splácanie Vás počká až do obdobia po kolaudácii nehnuteľnosti v r. 2024.

Nastavenie spolupráce pre Vás ako klienta znamená, že všetky potrebné dokumenty týkajúce sa projektu, povolení, rozhodnutí a pod. za Vás zabezpečí priamo developer. Nebudete tak musieť dokladať nič čo sa týka kupovaných nehnuteľností, nie je potrebný ani znalecký posudok – s bankou budete tak riešiť iba svoj príjem, výdavky a podmienky úverovej zmluvy. S týmito bankami bude developer priamo komunikovať znenie záložných zmlúv, zabezpečí tiež podanie návrhu na vklad záložného práva.

Voľba banky zostáva na Vašom rozhodnutí.

Napíšte našim hypotekárnym špecialistom.
Hypošpecialista
Ing. Tomáš Dzuríček
+421 905 643 902tomas.dzuricek@tobireal.sk
Hypošpecialista
Ing. Dária Doliňáková
+421 948 432 427daria.dolinakova@tobireal.sk

Zistite viac o Vašom novom bývaní

crossmenu