Úrokový bonus 0,00% na 3 roky

So štandardom sú veci jednoduchšie

Asi najväčšou výhodou kúpy bytu v štandardnom vybavení je úspora času, energie a vyhnutie sa zbytočnému stresu. Veď sťahovať sa do vybaveného bytu je určite  komfortnejšie, ako po prebraní kľúčov od vysnívaného bývania začať obiehať rôzne štúdia, porovnávať ponuky, čakať na dodávky, hľadať majstrov, čakať na termíny, navštevovať byt a kontrolovať práce až do ich dokončenia, popritom stále čakať na nasťahovanie a neprestajne upratovať.

Pri kúpe bytu so štandardným vybavením získate obklady, dlažby, laminátové podlahy, interiérové dvere, vaňu či batérie za lepšie ceny, ako keby ste ich kupovali sami.

Veľkým plusom štandardného vybavenia je aj to, že developer naň poskytuje záruku a v prípade reklamácie je povinný vady odstrániť.

Ak by ponúkané štandardné vybavenie predsa len nebolo presne podľa Vášho vkusu, je tu možnosť vybrať si zo širokej ponuky dodávateľa za príplatok tzv. nadštandard. Byt Vám bude odovzdaný s už takto realizovaným štandardom či nadštandardom podľa Vášho výberu. Bez starostí a stresu.

Ak potrebujete viac info, neváhajte, kontaktujte nás

crossmenu