Banky a hypotekárne financovanie

Kúpa nehnuteľnosti je náročný proces, jedná sa o najväčšiu investíciu, ktorá bude mať vplyv na rodinný rozpočet ešte dlhé roky.

Na projekte POPRADSKÁ sme nastavili spoluprácu so 4 najsilnejšími poskytovateľmi úverov na bývanie, podľa údajov NBS pokrývajú 74% podiel na hypotekárnych úveroch. Jedná sa o stabilné a spoľahlivé bankové inštitúcie, pôsobiace na slovenskom trhu mnohé roky. Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, Všeobecná úverová banka a ČSOB.

Úverovú zmluvu na financovanie kúpy nehnuteľnosti v projekte POPRADSKÁ môžete uzavrieť teraz, čerpanie a následné splácanie Vás počká až do obdobia po kolaudácii nehnuteľnosti v r. 2024.

Nastavenie spolupráce pre Vás ako klienta znamená, že všetky potrebné dokumenty týkajúce sa projektu, povolení, rozhodnutí a pod. za Vás zabezpečí priamo developer. Nebudete tak musieť dokladať nič čo sa týka kupovaných nehnuteľností, nie je potrebný ani znalecký posudok – s bankou budete tak riešiť iba svoj príjem, výdavky a podmienky úverovej zmluvy. S týmito bankami bude developer priamo komunikovať znenie záložných zmlúv, zabezpečí tiež podanie návrhu na vklad záložného práva.

Voľba banky zostáva na Vašom rozhodnutí.

Zistite viac o Vašom novom bývaní

crossmenu