Úrokový bonus 0,00% na 3 roky

Banky a hypotekárne financovanie

Kúpa nehnuteľnosti je náročný proces, jedná sa o najväčšiu investíciu, ktorá bude mať vplyv na rodinný rozpočet ešte dlhé roky.

Na projekte POPRADSKÁ sme nastavili spoluprácu so 4 najsilnejšími poskytovateľmi úverov na bývanie, podľa údajov NBS pokrývajú 74% podiel na hypotekárnych úveroch. Jedná sa o stabilné a spoľahlivé bankové inštitúcie, pôsobiace na slovenskom trhu mnohé roky. Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, Všeobecná úverová banka a ČSOB.

Úverovú zmluvu na financovanie kúpy nehnuteľnosti v projekte POPRADSKÁ môžete uzavrieť teraz, čerpanie a následné splácanie Vás počká až do obdobia po kolaudácii nehnuteľnosti v r. 2024.

Nastavenie spolupráce pre Vás ako klienta znamená, že všetky potrebné dokumenty týkajúce sa projektu, povolení, rozhodnutí a pod. za Vás zabezpečí priamo developer. Nebudete tak musieť dokladať nič čo sa týka kupovaných nehnuteľností, nie je potrebný ani znalecký posudok – s bankou budete tak riešiť iba svoj príjem, výdavky a podmienky úverovej zmluvy. S týmito bankami bude developer priamo komunikovať znenie záložných zmlúv, zabezpečí tiež podanie návrhu na vklad záložného práva.

Voľba banky zostáva na Vašom rozhodnutí.

Ak potrebujete viac info, neváhajte, kontaktujte nás

crossmenu